fbpx

KONJO - konferansjer

Ten radosny, kaszubski artysta pracuje z nami w charakterze konsultanta najbardziej pojechanych projektów.
Niegdyś współtwórca Totartu - formacji artystycznej złożonej z performerów, plastyków, poetów i muzyków.

Karierę estradową rozpoczął w latach 90-tych prowadząc razem z Krzyśkiem Skibą kultowy telewizyjny kabaret rockowy "Lalamido".
Publiczność mogła podziwiać medialne szarże Konja m.in. w programach TV "Jak łyse konie", "Ciao Darwin", "Wieczór z wampirem", "Jestem jaki jestem", "Rozmowy w toku", "Gotowanie na ekranie", "Kawa czy herbata".

Konjo ma opinię jednego z najbardziej energetycznych konferansjerów. Prowadził setki koncertów artystycznych takich jak Big Cyc, Lady Pank, Perfect, Ich Troje, Kult, T.Love, Kombi, Doda i Virgin, Boys, Classic, Dezerter, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Irena Jarocka czy nawet Boney M i twórca "Love Parade" Doktor Motte...
To on właśnie podgrzewał na największych festiwalach - od Jarocina przez Sopot do Opola.
Konjo znany jest także publiczności na polonijnych imprezach w USA, Kanadzie, Anglii i Niemczech. Grał również w klipach Big Cyca, Kazika, Liroya i Tymona Tymańskiego.
Obecność Konja gwarantuje doskonałą zabawę na karnawałowym balu czy integracyjnym pikniku.
Znany jest jako skuteczny kamikadze estrady podczas akcji promocyjnych. Występował w roli radosnego wodzireja na imprezach organizowanych przez największe światowe koncerny.