Referencje

GRUPA ESKADRA
"Firma Scena Etno opracowała scenariusz i zrealizowała program rozrywkowy w ramach eventu realizowanego przez Grupę Eskadra Sp. z o.o.
Mam przyjemność zarekomendować firmę Etno Scena jako profesjonalnego i rzetelnego partnera. Propozycje Etno Sceny mają oryginalny charakter i są sprawnie realizowane.
Sebastian Listkiewicz - manager i właściciel firmy, w trakcie współpracy wykazał się doświadczeniem, sprawnością i punktualnością a jego pomysły przyczyniły się do uatrakcyjnienia programu organizowanej przez nas imprezy.
Wysoki poziom muzyczny muzyków Etno Sceny został również doceniony przez uczestników realizowanego przez nas eventu."

TAJEMNICE IMPREZ
"Na podstawie dotychczasowej współpracy, udzielamy referencji firmie Scena Etno z siedzibą w Warszawie, reprezentowanej przez Sebastiana Listkiewicza.
Usługi wykonywane przez w.w. firmę (w szczególności warsztaty muzyczne oraz warsztaty tzw. firewalkingu uważamy za prowadzone w sposób profesjonalny i chyba najlepszy z dostępnej na rynku konkurencji.
Warsztaty chodzenia po ogni, mimo oczywistych obaw prowadzone są w sposób bezpieczny i satysfakcjonujący zarówno dla nas jak i dla naszych klientów.
Pracownicy i animatorzy są doświadczeni w swoich działaniach a przy tym elastycznie reagują na nieplanowane zmiany w agendzie."

IVENTI EXBIS
"Firma Iventi Exbis miała przyjemność współpracować z platformą muzyczną Etno Scena, przy organizacji eventu integracyjnego dla jednego z klientów w październiku 2011 roku. Od początku współpracy Scena Etno dała się poznać jako profesjonalny i kompetentny partner. Wspólne przygotowania przebiegały sprawnie i terminowo. Członkowie platformy muzycznej wykazali się elastycznością oraz pomysłowością, czego efektem był event niezapomniany zarówno dla klienta jak i dla nas."

Załoga Etno Sceny przy każdym zleceniu wykazuje się profesjonalizmem i elastycznością.
Poza tym panowie ładnie wyglądają i mają fajne samochody.

Tawny Roberts, aktorka