Bębniarze

BĘBNIARZE

bębniarze

Profesjonalni bębniarze w konfiguracjach od dwóch do kilkunastu osób. Oryginalne instrumenty z Brazylii, Afryki i Kuby, a przede wszystkim rytm, energia i żywioł.
Bębniarze potrzebni są wszędzie tam, gdzie trzeba zaznaczyć ważne, podniosłe momenty, zbudować napięcie, zrobić tło czy dopingować do walki.
Dlatego często zapraszani jesteśmy na maratony, imprezy sportowe, rozdania nagród, eventy i pikniki.
Dzięki mobilności instrumentów nasi bębniarze mogą formować się w parady i nie wymagają instalacji, statywów a w większości przypadków także nagłośnienia.

W swoim repertuarze mamy etniczne rytmy Afryki Zachodniej, tajemnicze brzmienia
muzyki afrokubańskiej i afrobrazylijskiej oraz uliczną, brazylijską sambę.

Muzycy wchodzący w skład grupy na co dzień współtworzą flagowe polskie formacje grające muzykę brazylijską, afrykańską i kubańską: Sambal, Ritmodelia, Wadada, Sambasim, Bloco Pomerania.
Mobilność instrumentarium i doświadczenie sceniczne pozwalają na odnalezienie się w niemal każdych warunkach plenerowo-akustycznych.
Bębniarze, zależnie od konfiguracji mogą koncertować w dowolnym miejscu - na scenach, patiach, hallach, korytarzach, salach konferencyjnych, restauracjach, klubach.
Koncert muzyki afrykańskiej, kubańskiej z uwagi na specyfikę instrumentów może wymagać niewielkiego nagłośnienia. Jednak w większości pokazów preferujemy bębny brazylijskie, które nie wymagają nagłośnienia a rytmy samby należą do najbardziej żywiołowych.

Wykorzystujemy instrumenty perkusyjne, pochodzące z różnych stron świata o zróżnicowanej charakterystyce akustycznej: djembe, surdo, werble, agogo,cow-bell,darabuka, afoxy, bongosy, shekere, caxixis, talking drums.

Muzycy występują w zgodnych, zgranych zespołowych strojach. Na życzenie klientów możemy też oczywiście wystąpić w strojach tematycznych lub firmowych.

Podczas imprez integracyjnych często oprócz pokazów aranżujemy specjalnie opracowane warsztaty bębniarskie

Podczas akcji reklamowych, koncerty bębniarzy często wzmacniamy:

- pokazami tancerek
- pokazami ogniowymi fireshow

pokazy-grid
koncerty-grid
koncerty-i-pokazy-grid

Comments are closed.