Andrzejki

IMPREZA ANDRZEJKOWA

POKAZY ILUZJI | WRÓŻBY Z WOSKU | TAROT | RUNY | MOTANKI CHODZENIE PO SZKLE  CHODZENIE PO OGNIU


Andrzejkowe atrakcje  - czyli oferta na jedyny taki wieczór w roku – pełen magii i iluzji.
Świece, czary, wróżby z wosku, runy, Tarot oraz dla bardziej odważnych - – fakirski pokaz chodzenia po szkle i po ogniu.

Atmosfera imprezy jest znakomitą okazją do przekazania pozytywnych wiadomości dotyczących niedalekiej przyszłości uczestników i rozwiania ich ewentualnych obaw.
Najodważniejsi goście zdobędą cyrkową umiejętność chodzenia po stłuczonym szkle a nawet po żywym ogniu.
Animacja odbywa się na sali – między stolikami gośćmi oraz przy stanowiskach wróżbitów. Warsztat chodzenia po ogniu – oczywiście na zewnątrz.


PROGRAM na 4-5 h obejmuje:

 • POKAZY ILUZJI. W wykonaniu Mistrza Polski w Iluzji Scenicznej i uczestnika programu Mam Talent.
  Prawdziwy spektakl iluzji na który składają się sceniczne pokazy (ok 30-45 min) oraz triki i sztuczki wykonywane z uczestnikami np. przy stolikach (ok 45 min)
  Pokazy mogą mieć też formę pełnego magii, śmiechu i niesamowitości stand-up'u.
  Angażujące całą publiczność magiczne efekty oraz triki wykonywane są w takt muzyki. Najlepsze sztuczki z zakresu małej I dużej iluzji.  Widzowie będą świadkami lewitacji stolika, kompresji asystentki, znikania, pojawiania się, łączenia metalowych obręczy, przenikania ręki przez szybę, znikające piłeczki w dłoni widzów oraz wiele . W spektaklu bierze udział Pan Magiczny oraz asystentka Pani Czarująca.  Klimat spektaklu potęguje dodatkowo czarodziejska scenografia i światło oraz znakomity kontakt artysty z publicznością.


 • ODLEWANIE  TRADYCYJNYCH WRÓŻB Z WOSKU
  Atrakcja przygotowana w formie stanowiska. Każdy odlew zostanie zinterpretowany przez wróżbitę.


 • WRÓŻENIE Z KART TAROTA. Karty, służące dawniej do gry, które z czasem zaczęły pełnić funkcję wyroczni, mogących pomóc w rozwiązaniu codziennych trudności.  Wszyscy uczestnicy będą mogli otrzymać osobistą przepowiednię oraz jej fachową interpretację.

 • WRÓŻENIE Z RUN. Alfabet runiczny jest najstarszym europejskim pismem, wprowadzonym przez ludy germańskie. Z czasem zaczęto go wykorzystywać w obrzędach  magicznych. Każdy z uczestników wylosuje runy na podstawie których otrzyma osobistą przepowiednię.

 • WARSZTATY ROBIENIA MOTANEK. Słowiańskie motanki wykonywane były zawsze ze szlachetną intencją,
  w świadomym celu, zgodnie z zasadami magii. Miały za zadanie chronić przed złem, przynosić
  pomyślność, a nawet spełniać życzenia. Nauczymy was jak robić jeden z takich amuletów, czyli motanki, laleczki, robione własnoręcznie przez kobiety i dzieci.
  Dobre połączenie kreatywności i magii.


 • POKAZ I WARSZTAT GLASS – WALKINGU.  Dla 10-ciu najodważniejszych uczestników przeprowadzamy krótki warsztat glass walkingu.
  Po kilku minutach okaże się że wśród uczestników znajdziemy kilku prawdziwych fakirów! Prowadzący rozkłada koc, na który układa skrzynkę butelek. Zawija je kocem i tłucze tak, by z otrzymanego szkła zrobić metrowy dywan. Tłumaczy tajniki tej sztuki. Chętne osoby po szczegółowym instruktarzu wstępują na szkło, co reszta uczestników
  z niedowierzaniem uwiecznia na zdjęciach. Glass walking jest również zaawansowaną technologią motywacyjną, wykorzystywaną przy okazji szkoleń, warsztatów i konferencji.


 • WARSZTAT CHODZENIA PO OGNIU
  Chyba najbardziej emocjonująca część wieczoru.
  Bezpieczny warsztat motywacyjny a jednocześnie okazja do zmierzenia się z żywiołem ognia a co za tym idzie - przekroczenia i przezwyciężenia ograniczającego nas lęku, przełamania postawionych przez umysł barier oraz uświadomienia sobie, że jesteśmy w stanie podejmować coraz to nowe wyzwania. Atrakcja jest całkowicie bezpieczna. Jednak dla nieufnych – posiadamy ubezpieczenie OC.


Zadzwoń - 601 171 000 lub napisz biuro@etno.pl i sprawdź termin.


Zapraszamy! 

Comments are closed.