Fireshow

Fireshow - Teatr Ognia

Fireshow

Fire Show, który oferujemy, to niezwykły pokaz tańca z ogniem z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu jak płonące kule, łańcuchy, wachlarze, całopalne liny. Obok dopracowanej choreografii jako jedyni w Polsce aranżujemy też efektowne pokazy walk z użyciem ognia.
Pokazy teatru ognia oferujemy w paru wariantach, zależnych od koncepcji pokazu, budżetu i warunków plenerowych.

Pokazy trwają 10-15 minut  a ubieramy je w przykładowe fabuły historyczne takie jak:

  • Braveheart. To dynamiczny pokaz w którym zabierzemy Was do górzystej Szkocji.
    Doskonale dobrana folkowa muzyka koreluje ze szkockimi stojami.
    Podczas występu zobaczymy solowe i dwójkowe układy tancerzy ognia połączone z pokazem „plucia ogniem”.
  • Dzikie pola. Znani z tego są Kozacy iż od bitki i trunków wszelakich raczej nie stronili, doszło pewnego razu w karczmie do zwady między nimi...
    Znakomicie dobrane stroje i muzyka, którą łączymy z niezwykłymi umiejętnościami tancerzy igrających z ogniem. Wszystko to sprawi że spojrzycie na ogień z zupełnie innej perspektywy.
  • Gangi Nowego Yorku. Ten pokaz przeniesie Was w czwartą dekadę XIX wieku, kiedy to u „Wuja Sama” doszło do krwawych porachunków między gangami. W trakcie pokazu nie zabraknie wiec pojedynków na palącą się broń oraz innego rodzaju prób sił między zwaśnionymi stronami.
  • Ogniem pisana historia: Opcjonalnie – na podstawie odrębnej wyceny przygotujemy scenariusz, w którym to za pomocą ognia przedstawimy historię Waszego miasta lub obiektu.

Płonące napisy

Opcjonalnie pokazy wzbogacamy płonącymi napisami, które odpalamy zazwyczaj pod koniec fire show. Ich treścią są zazwyczaj podziękowania, imiona, życzenia bądź dowolna treść związana z realizowanym wydarzeniem.
Litery mają ok 1 metra wysokości i palą się do 3 minut.

Warsztaty ziania ogniem

Po pokazie możemy zorganizować krótki warsztat nauki ziania ogniem ale tylko dla najodważniejszych.

Nasze zaplecze techniczne pozwala nam na zorganizowanie kilku pokazów bezpośrednio po sobie a wykonujemy je  do własnej lub dostarczonej przez klienta muzyki. Zapewniamy też nagłośnienie na potrzeby pokazu.

Fire Show wykonujemy na różnego rodzaju wydarzeniach plenerowych, jak również urodzinach, weselach lub innych imprezach prywatnych.
Teatr Ognia zamawiany jest jako niezależne widowisko lub jako element końcowy motywacyjnych warsztatów chodzenia po ogniu - firewalkingu. Zapraszamy też na tematyczną stronę www.firewalking.pl

Sprawdź nas!

pokazy-grid
imprezy-plenerowe-grid
koncerty-i-pokazy-grid

Comments are closed.