Tancerki | pokazy tańca

Tancerki - pokazy tańca

Z myślą o wydarzeniach tematycznych proponujemy Państwu pokazy taneczne, które na imprezach tego typu najlepiej podgrzewają atmosferę, dodają kolorów i zachęcają do szalonej zabawy.
Nasze tancerki wystąpią również w roli fordanserek zachęcając gości do zabawy.Mogą także poprowadzić animacje nauki tańca na wesoło.

Nasza oferta skupia się na tańcach:

 • samba (Brazylia)
 • afro
 • dancehall (Jamajka)
 • bollywood (Indie)
 • soca (Karaiby)
 • taniec brzucha (Bliski Wschód)

Nasze tancerki i tancerze znakomicie odnajdą się na następujących polach działania:

 • pokazy taneczne w najbardziej karnawałowych stylach - samba, rumba, dancehall czy salsa.
 • fordanserki, które skutecznie roztańczą nawet tych, którzy ewidentnie przyszli
  tylko posiedzieć i zjeść. W ofercie również fordanserzy.
 • animacje - krótkie warsztaty - wesoła nauka tańca podczas imprezy.

Kładziemy duży nacisk na interakcję tancerek z publicznością. zachowanie oryginalnej formy prezentowanych choreografii oraz bogactwo strojów.

Wszelkie pokazy przygotowujemy wraz z zaprzyjaźnionymi szkołami tańca,które prezentując projekty etniczne takie jak Karnawał Brazylijski, Cuba Libre, Dzika Afryka,Tajemniczy Orient, Podróż dookoła Świata, wystąpiło na wielu imprezach miejskich oraz komercyjnych m.in.: Taniec z Gwiazdami (VI i VII edycja), reklama festiwalu SOPOT, Miss Word 2007, Bank PEKAO, VIVA POLSKA,POLKI.PL, Sephora, Mpuntk, Generali, Bayer, Dni Gdyni, Carnaval de la Salsa,Międzynarodowy Festiwal Salsy czy Lato Filmów 2008.

Proponujemy następującą tematykę pokazów:

SAMBA

Tradycyjnie z karnawałem najbardziej kojarzą się uliczne parady w Rio de Janeiro, wszechobecny dźwięk batucadowych bębnów oraz przyozdobione w piękne pióropusze tancerki samby. Zależnie od rozmiaru imprezy i budżetu proponujemy zatem rewiowe pokazy samby w składzie od 2 do 12 tancerek w pięknych, oryginalnych brazylijskich strojach.

TANIEC BRZUCHA

Taniec brzucha, znany tez pod nazwa Belly Dance lub Taniec Orientalny, jest jednymz najstarszych w historii świata, a przy tym uważa się go za najbardziej wymownyi wyrazisty kobiecy taniec. Pochodzi z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Taniec ten opiera się na ruchach bioder i brzucha. Wyraziste a ruchy bioder, subtelne ruchy dłonii ramion, a także orientalna muzyka pobudza emocje wśród widzów.
Istnieje od paru tysięcy lat, jednak to właśnie dzisiaj przeżywa prawdziwy renesans.W odróżnieniu od innych pokazów, często wykonywany jest przez 1 tancerkę.

BOLLYWOOD

Bollywood to radosny i pełen energii taniec do najpiękniejszych piosenek filmowych,który przenosi w magicznie kolorowy i beztroski świat oraz odkrywa w nas naturalny wdzięk i piękno.
W pokazach wykorzystujemy tradycyjne tańce Indii opierając się na muzyce z filmów Czasem słońce, czasem deszcz, Devdas, Main Hoo Na, czy Dil Se"

DANCEHALL

Rozpala zmysły, budzi żądze, ma w sobie ogromną żywiołowość. Należy do grupy tańców ulicznych, pochodzi z Jamajki a tańczy się go do muzyki dancehall, którą najprościej nazwać można kolejną mutacją jamajskiego reggae.
W Polsce popularny dopiero od paru lat. Skierowany jest do odbiorców będących na parkiecie. Ma porywać - wręcz zmuszać do ruchu. Pokazy są znakomicie przyjmowane szczególnie przez męską część publiczności.
Na zdjęciu Kasia KASHIRA Stocka, na Sambodromie, podczas karnawału w Rio de Janeiro 2016.

Pokazy tańca często łączone są z pokazami bębniarzy oraz warsztatami muzycznymi 

pokazy-grid

Comments are closed.