Fireshow

Fireshow - Teatr Ognia

Fireshow

Fireshow - niezwykły pokaz tańca z ogniem z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu:płonące kule, łańcuchy, wachlarze, całopalne liny. Zespół jako jedyny w Polsce aranżuje też efektowne pokazy walk z użyciem ognia.
W ramach pokazu występy solowe oraz okłady choreograficzne do ekscytującej,odtwarzanej muzyki.
Grupa wykorzystuje podczas pokazu także unikalny patent „fontanny iskier”.

Pokazy trwają 10-15 min i mogą być ubrane w przykładowe fabuły historyczne:

  • Braveheart: dynamiczny pokaz który zabiera nas w sam środek górzystej Szkocji,doskonale dobrana folkowa muzyka korelująca ze szkockim odzieniem – kiltem,na pewno będzie niezapomnianym widowiskiem. Podczas występu zobaczymy solowei dwójkowe układy tancerzy ognia połączone z pokazem „plucia ogniem”.
  • Dzikie pola: znani z tego są Kozacy iż od bitki i trunków wszelakich raczej nie stronili, doszło pewnego razu w karczmie do zwady między nimi...
    Znakomicie dobrane stroje i muzyka, połączona z niezwykłymi umiejętnościamitancerzy igrających z ogniem sprawi że spojrzycie na ogień z zupełnie innejperspektywy.
  • Gangi Nowego Yorku: pokaz przenosi Was w czwartą dekadę XIX w.Wtedy to u „Wuja Sama” doszło do krwawych porachunków między gangami, w trakcie pokazu nie zabraknie pojedynków na paląca się broń, oraz innego rodzaju prób siłymiędzy zwaśnionymi stronami.
  • Ogniem pisana historia: Opcjonalnie – na podstawie odrębnej wyceny oferujemy przygotowanie scenariusza, w którym to za pomocą ognia przedstawimy historięWaszego miasta lub obiektu.

 

Płonące napisy

Dodatkowo możemy wykonać ogniowe, płonące napisy, które zapalamy w ramach pokazu. Mogą nimi być podziękowania, imiona, życzenia bądź dowolna inna treść związana z realizowanym wydarzeniem. Litery mają ok 1 metra wysokości i palą się około 1,5 minuty.

Warsztaty ziania ogniem

Po pokazie możemy zorganizować dla najodważniejszych krótki warsztat nauki ziania ogniem.

Nasze zaplecze techniczne pozwala nam na zorganizowanie kilku pokazów bezpośrednio po sobie.  Pokazy wykonujemy do własnej muzyki. Zapewniamy nagłośnienie na potrzeby pokazu.

Pokazy wykonujemy na różnego rodzaju wydarzeniach plenerowych, jak również urodzinach, weselach czy innych imprezach prywatnych.
Fireshow zamawiany jest jako niezależne widowisko lub jako element końcowy motywacyjnych warsztatów chodzenia po ogniu- firewalkingu. Zapraszamy na tematyczną stronę www.firewalking.com.pl

Sprawdź nas!

pokazy-grid
imprezy-plenerowe-grid
koncerty-i-pokazy-grid

Comments are closed.