Jest liderką i choreografem grupy SalsHall Ortodox, a jednocześnie tancerką i instruktorką tańca. Zajmuje się tańcami Yoruba ( jako jedyna w Polsce - zarówno odmianą kubańską jak i brazylijską), tradycyjną rumbą kubańską, sambą (samba karnawałowa i afro brasil), salsą (L.A. on 1, NY on 2 i Casino), afro oraz dancehall'em.

Od 6 lat w integracyjnych programach Sceny Etno z powodzeniem prowadzi grupy taneczne jako jedna z najlepszych instruktorek.

Od wielu lat kształci się w zakresie tradycyjnych tańców kubańskich, brazylijskich, jamajskich i afrykańskich zarówno w Polsce jak i zagranicą m.in. Anglii (Londyn). Często podróżuje do Ameryki Łacińskiej poznawać tradycyjne tańce i kulturę taneczno-muzyczną folkloru w ich naturalnym środowisku. Jest prawdziwą tancerką folkloru i pasjonatką kultury tanecznej w Ameryce Łacińskiej. Najczęściej jeździ szkolić się na Kubę(Hawana, Matanzas) oraz do Brazylii (Rio de Janeiro, Salwador, Sao Paulo). Jako pedagog jest zapraszana na różne festiwale i warsztaty tańca w całej Polsce.